ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور*
به یادآوری

ساخت حساب کاربری

پر کردن کلیه قسمت های (*) الزامی می باشد
نام *
نام کاربری *
رمز عبور*
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *
Reload Captcha

سنگ ماه تولد فروردین

Aries : سنگ ماه تولد فروردین

Diamond
الماس
حمل(قوچ)
Aries
29 اسفند تا 29 فروردین
(20 March-18 April)
عنصر: آتش                     سیاره حاکم:مریخ
گل: سوییت پی                رنگ سرخ, نارنجی
اعداد شانس: 6و7                 روز شانس: سه شنبه

الماس‌(DIAMOND) یكی‌ از گرانبهاترین‌ سنگ های‌ روی‌ كره‌ زمین‌ است‌ كه‌ از فراوان‌ ترین‌ عنصر موجود - یعنی‌ كربن‌ - ساخته‌ شده‌ و سخت‌ ترین‌ ماده‌ را تشكیل‌ می‌دهد. بلورهای‌ الماس‌ از چهل‌ و پنج‌ میلیون‌ سال‌ پیش ، در اعماق‌ زمین‌ بر اثر آتشفشان ‌ها در شرایط‌ فشار بسیار بالا و درجه‌ حرارت‌ زیاد از كربن‌ خالص‌ با درجه‌95/99 درصد تشكیل‌ شده‌اند. الماس‌ تراش ‌داده ‌شده‌ را برلیان‌ گویند.

الماس‌ را به‌ دلیل‌ درخشش‌ و تلألو بسیار زیاد آن‌ در قرون‌ و اعصار گذشته‌ برای‌ تزیین‌ مجسمه‌ ها و بت‌ ها استفاده‌ می‌ كرده‌اند و درباره‌ این‌ سنگ‌ زیبا افسانه ی ، داستان‌ ها و فیلم‌ های‌ بسیاری‌ ساخته‌ اند. در تاریخ ، الماس‌ را منشاء بسیاری‌ از جنگ‌ و ستیزها می‌ دانند؛ و نمونه‌ معروف‌ آن‌ انقلاب‌ فرانسه‌ است‌ كه‌ لویی‌ پانزدهم‌ سفارش‌ یك‌ گردنبند برلیان‌ برای‌ معشوقه‌ خود داد و باعث‌ خشم‌ مردم‌ فقیر شد. همچنین‌ شاه‌ شجاع‌ افغان‌ به ‌خاطر الماس‌ كوه نور از هر دو چشم‌ نابینا و بسیار شكنجه‌ شد. در طول‌ تاریخ ، بسیاری‌ از معابد و آثار تاریخی‌ ، برای‌ یافتن‌ الماس‌ به‌ دست‌ غارتگران‌ ویران‌ گردیده‌ و به‌ مكان‌های‌ مقدس‌ و اجساد كشته ‌شدگان‌ در جنگ ‌ها بی‌ حرمتی‌ شده‌ است. در قدیم‌ به‌ دلیل‌ نداشتن‌ شناخت‌ از خصوصیات‌ واقعی‌ الماس ، برای‌ آن‌ خصوصیات‌ اغراق‌ آمیزی‌ قائل‌ می ‌شدند و آن‌ را منشاء شجاعت‌ و دلیری‌ و نیز طلسم‌ خوشبختی‌ می‌ دانستند. از پودر الماس‌ هم‌ به ‌عنوان‌ دارو استفاده‌ می‌ كرده‌اند

 عشق و روابط عاطفی

ممکن است طی سال 94 به نظر برسد که شما به دلیل احتیاجات یا شاید خواسته-های دیگران مدام در حال تغییر و تحول هستید. برخی از این تحولات ممکن است مصالحه به نظر برسد, با این حال, حتی برخی از تحولات نگران کننده, در حال گسترش افق دید شما هستند. نتایج این تجارب سال-ها به نفع شما خواهد بود.

کار و مسائل مالی

ممکن است توجه دقیق و عاقلانه به صرف زمان و پول هیجان انگیز به نظر نرسد, ولی با تأکید عملی زحل تا پایان سال 94, شما انتخاب اندکی خواهید داشت. در حال حاضر این تأثیرات در اوج خود قرار دارند.

وضعیت سلامتی

خوردن مواد غذایی مناسب بسیار مهم است. متولدین برج حمل باید از حرکات منظم و نیرومند شامل پیاده روی سریع و ژیمناستیک بهره مند شوند؛ زیرا این حرکات ساده به سلامتی آن ها کمک شایانی می کند. شما به عنوان شخصی که زیر نفوذ یکی از نشانه های فردی و مشتاق ترین علامت متولد شده است, سال 94, سال بسیار مهمی برایتان خواهد بود. این ویژگی نه تنها با حضور مریخ در زوایه ی روابط نمودار شما تا اواسط سال, بلکه با خسوف و کسوف آن بخش از نمودار شما و نشانه ای از برج میزان در 26 فروردین و خسوف و کسوف 16 مهر, هر دو حاکی از آن است که شرایط و احساسات در خصوص تنظیمات خاص به اوج خود خواهند رسید و شما به نقش دیگران در زندگی خود توجه بسیاری خواهید داشت.
در حالی که در دایره ی قدرت سیاره ی پویای مریخ هستید, به منظور تنظیم برنامه ی کاری خود روابط برای شما بسیار مهم است. امسال شما بسیار ترقی خواهید کرد و از دیگران مسائل زیادی را خواهید آموخت. در حقیقت, شما تلاش می کنید بین چیزهایی که درست به نظر می رسند. تعادل برقرار کرده و از افرادی که نزدیکان هستند مراقبت کنید. در واقع ممکن است که تحولات در شرایط آن ها با تغییرات در زندگیتان شما را تحت تأثیر قرار دهد. به یقین جنبه های قدرتمند سیاره ای, شامل مریخ, اورانوس, پلوتون و مشتری در طول ماه آوریل (فروردین و اردیبهشت) ملزم به ایجاد و آوردن هیجان هستند. شما مانند همه ی افراد تمایل دارید در وظایفی که منجر به تغییرات در زندگیتان دارید در وظایفی که منجر به تغییرات در زندگیتان می شود شیرجه بزنید. در برخی موارد بعضی از افراد به حمایت و توجه شما احتیاج دارند.

در حالی که کمک کردن می تواند بی نهایت پُر درد سر باشد, سیب نزدیکتر شدن شما با افرادی که در زندگیتان حضور دارند نیز می شود و می توانید از تجارب آن ها استفاده کنید. همچنین شما صبورتر می شوید, از آنجایی که هر کدام از افراد برج حمل آگاه هستند, وقتی کاری به اندازه ی کافی با سرعت پیش نمی رود یا دیگران در تصمیم گیریشان درنگ می کنند, شما بی تاب و عصبانی می شوید. در عین حال به دلیل شرایطی که در نیمه ی نخست سال 94 آشکار می شود, اغلب شما به کنترل کردن خشم خود و تحمل نیاز دارید. طی نیمه ی دوم سال, پس از آنکه مریخ از زوایه ی نمودار روابط شما حرکت می کند و به سمت بخش مسائل علمی که با ایده های جید و گسترش افق دید همراه است, حرکت می کند متوجه خواهید شد که برنامه ریزی های انجام شده به بررسی دوباره نیاز دارند, در واقع طی ماه مرداد به دلیل تغییراتی که در نیمه ی نخست سال رخ می دهد, شما نیاز به یررسی دوباره را متوجه خواهید شد. به خاطر داشته باشید که اگر می خواهید تصمیمی بگیرید, این تصمیم باید در خصوص سفر باشد. ممکن است این تصمیم گیری شما را عصبانی کند؛ زیرا شما می خواهید ابتدا با این تصمیم روبه رو شوید بعد بدان اقدام کنید.
شما روی مسائل خانوادگی و فعالیت های حرفه ای خود تجدید نظر خواهید کرد, ولی آنچه را که انجام می دهید باید شامل ماجراجویی بزرگی باشد که تا اواسط سال به طول خواهد انجامید.

برچسب ها: سنگ الماس, سنگ ماه فروردین

چاپ

You have no rights to post comments