ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور*
به یادآوری

ساخت حساب کاربری

پر کردن کلیه قسمت های (*) الزامی می باشد
نام *
نام کاربری *
رمز عبور*
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *
Reload Captcha

سنگ ماه تولد اردیبهشت

Taurus : سنگ ماه تولد اردیبهشت

سنگ-ماه-تولد-فروردین

Emerald
زمرد
Taurus
ثور (گاو)
30 فروردین تا 29 اردیبهشت
(19 April -19 May)
عنصر: خاک                               سیاره حاکم: ونوس
گل: سوسن                                   رنگ: رنگ های طبیعی
اعدا شانس: 1و9                          روز شانس: جمعه

زمرد(EMERALD) مترادف‌ رنگ‌ سبز است. این‌ گوهر زیبا كه‌ همرنگ‌ طبیعت‌ و رنگ‌ زندگی‌ است‌ برای‌ ما ایرانیان‌ شكوه‌ و جلوه‌ای‌ خاص‌ دارد و رنگ‌ آن‌ گنبدهای‌ سبز و مقدس‌ ائمه‌ را تداعی‌ می ‌كند. به‌ همین‌ دلیل‌ بسیاری‌ از خانواده‌ها ترجیح‌ می‌دهند به‌ عروس‌ سرویس‌ زمرد هدیه‌ بدهند.

در فرهنگ‌ های‌ مختلف، اعتقادات‌ متفاوتی‌ درباره‌ ی زمرد وجود دارد و انسان‌ ها خواص‌ جادویی‌ حیرت ‌آوری‌ برای‌ آن‌ متصور بوده‌اند؛ برای‌ مثال‌ مصریان باستان‌ در دهان‌ مرده‌ زمرد قرار می ‌دادند تا در آن‌ دنیا بهتر تكلم‌ كند و نیز معتقد بودند این‌ سنگ‌ باعث‌ باروری‌ می ‌شود. همچنین‌ برای‌ درمان‌ چشم‌ از آن‌ استفاده‌ می‌ كردند. در بعضی‌ جوامع‌ به‌ عنوان‌ پادزهر و برای‌ درمان‌ بیماری‌ صرع‌ یا بیماری‌ های‌ معده‌ استفاده‌ می ‌شده‌ است‌ و معتقد بوده‌اند كه‌ زمرد باعث‌ تقویت‌ حافظه‌ و دور كردن‌ ارواح‌ خبیث‌ و نیز تقویت‌ عشق‌ می‌ شود.

 عشق و روابط عاطفی

از آنجایی که شما زیر نفود و حکومت سیاره­ی هماهنگ زهره قرار دارید. برای رسیذن و حفظ روابط ارزشمند با اعضای خانواده و دوستان به سختی تلاش می کنید. در نهایت به سبب تلاشتان باید هزینه­ی گزافی پرداخت کنید, ولی نگران نباشید شادی های غیر منتظره­ای در انتظارتان است.

کار و مسائل مالی

باید در خصوص مسائل مالی محتاط باشید. از انجام وظایف خود دریغ نکنید. آن ها در آینده به نفع شما خواهند بود.

وضعیت سلامتی

وضعیت زندگیتان تغییر کرده است که این برای شما مفید است. نقشه هایی را که در ذهن دارید عملی کنید و سال 94 را برای خود رویایی کنید.

این سیاره با زیبایی مرتبط است و برای شما هر شکل زیبایی در زندگی بسیار مهم است. شما متوجه خواهید شد که زندگی فراتر از در اختیار داشتن اجسام زیبا و قیمتی است وسبک زندگی و کیفیت آن مهم است. . در واقع چون سیاره­ی ناهید با هماهنگی نیز مرتبط است این اطمینان به دست می آید که در روابط زندگی شما ثبات, دوستی, و هماهنگی وجود دارد. این حالت نه تنها در خصوص افرادی که در خانواده به شما نزدیک هستند, بلکه نسبت به دوستان و همکارانتان نیز صدق می کند.

متولدین برج ثور برای حفظ روابط, سخت تلاش می کنند بیشتر آنها نه تنها روابط خصوصی پایداری دارند, در حفظ دوستی نیز سرمایه گذاری می کنند. همچنین طی سال 94 شما متوجه خواهید شد که تحولات خاص در زندگی دوستان نسبت به پیوندهای دوستی شما با آن­ها نوعی تهدید به نظر خواهد رسید.

آنچه که در سال جدید بزرگ ترین چالش برای شما در نظر گرفته می شود به رسمیت شناختن این موضوع است که اغلب, تغییرات به معنای گسترش دادن و آزمودن روابط خود با کسانی است که با آن­ها نزدیک هستید. این ویزگی به شما اجازه می دهد که شرایط موجود و محدود را از زاویه ای جدید برای ایجاد تغییرات مشاهده کنید؛ البته وقتی تغییرات رخ می دهد ممکن است مسائل را به این شیوه نبینید. در واقع, احتمال دارد ا که نگران کننده به نظر برسد. هنگامی که شروع به تمرکز بر الگوی جدید پیشرفت دوستی و آموزش حفظ پیوندهای قوی می کنید به روابط پایان داده می شود. مصداق این امر نه تنها در رابطه با اعضای خانواده, بلکه این حالت با دوستان و همکاران و حتی آشنایان نیز وجود دارد. هر په بیشتر روی حفظ روابط تمرکز می کنید, بیشتر با نحوه ی برخورد با گسترش چشم انداز خود مواجه می شوید.

اگر در نیمه ی نخست سال, تاریخی وجود داشته باشد که بخواهید در ذهن نگه دارید, آن برج قدرتمند ثور, زیر نفوذ ماه جدید در تارخ 31 فروردین است. از آنجا که هر سال ماه جدیدی در نشان شما وجود دارد کسوف و خسوف به مراتب نادرتر هستند و این بدان معناست که شما نیاز دارید شرایط و تغییراتی را که در زندگیتان رخ می دهند بررسی کنید. انعطاف پذیر باشید و به دنبال مسائلی بروید که فکر می کنید پیش پا افتاده و معمولی هستند و در نهایت خواهید دید که از نتایج خوشایند آن ها غافل گیر خواهید شد.

برچسب ها: سنگ زمرد, سنگ ماه اردیبهشت

چاپ

You have no rights to post comments