ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور*
به یادآوری

ساخت حساب کاربری

پر کردن کلیه قسمت های (*) الزامی می باشد
نام *
نام کاربری *
رمز عبور*
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *
Reload Captcha

سنگ ماه تولد خرداد

Gemini : سنگ ماه تولد خرداد

 

Pearl
مروارید جواز (دو پیکر)
Gemini
30 اردیبهشت تا 30 خرداد
(20 May -20 June)
عنصر:باد                                سیاره حاکم: عطارد
گل: رز            رنگ: آبی آسمانی, سیاه, صورتی
اعدا شانس: 3و4                    روز شانس: چهارشنبه

مروارید جزو سنگ‌ها نیست، اما در گروه‌ گوهرها قرار دارد. این‌ گوهر زیبا را مظهر پاكی ، زیبایی‌ و ظرافت‌ می‌دانند و بشر از چندین‌ هزار سال‌ پیش‌ آن‌ را می ‌شناخته‌ است.

عشق و روابط عاطفی

به همراه تغییرات در اطراف و رفتارتان, ممکن است که حتی روابط طولانی مدت شما هم دستخوش حوادث شوند. درباره­ی مسائل گفت وگو کنید و گاه گاه با تفاوت هایی مواجه شوید. به اینکه چه کسی مقصر است و چه کسی مقصر نیست توجه نداشته باشید و سعی کنید یکدیگر را درک کنید.

کار و مسائل مالی

سیاره­ی بخشنده­ی مشتری بر امور مالی مناسب تا اواسط سال تأکید دارد, اما باید مراقب پیشنهادات اغوا گرانه باشید, ابتدا تصمیم عاقلانه بگیرید. سپس برای انجام کار پیشنهاد شده اقدام کنید.

وضعیت سلامتی

طی این دوره­ی هیجان انگیز, امکان دارد که شما غذاهای نامتناسب میل کنید با اینکه به طور کلی غذا خوردن را فراموش کنید و به دلیل هیجانات زیاد نتوانید شب ها بخوابید. ولی به یاد داشته باشید که حفظ تعادل در تمام امور, زندگی را بسیار آسان می کند.

همچنین, طی سال 94 شما تنها در خصوص این مسائل صحبت نخواهید کرد, بلکه از تغییرات بهره خواهید برد. فرایند تصمیم گیری و مشاهدات تنها درباره­ی ایده ها نیست, در این خصوص است که چگونه روی ساختار زندگی خود تمرکز کنید, اولویت­ها را در نظر بگیرید, با مسائل علمی سروکار داشته باشید و روی شادی های زندگی متمرکز شوید.

یک روز متوجه خواهید شد که بحث ها مهم هستند و اطرافیان از قبیل اعضای خانواده, دوستان و همکارانتان صبوری خود را از دست خواهند داد و شما را تحت فشار قرار خواهند داد تا تصمیم نهایی خود را بگیرید.

به طور قطع با حضور مشتری که سیاره­ی رشد و ترقی است در بخشی از نمودار ستاره­ی شما, در کل نیمه­ی نخست سال که مربوط به مسائل مالی و اعتماد به نفستان است, شما به بررسی اینکه چه چیزی برایتان مفید است و چه چیزی مفید نیست, خواهید پرداخت.

سیاره­ی علمی, فعالیت های روزانه, شغلتان و بهره­ای که از این فعالیت ها می برید هسته­ی مرکزی امسال شما هستند ممکن است که با تغییرات فراوان اطرافتان و خود شما که شامل این تغییرات هستید, تجزیه و تحلیل واقه بینانه درباره­ی این تغییرات ضروری است. این فرایندی است که به شما اجازه خواهد داد نه تنها پیشرفت هایی را که به نظر شما جالب هستند بررسی کنید, بلکه به مسائلی که برایتان ارزش دارند نیز توجه کنید. تغییرات طی سال ادامه خواهند داشت.

تغییرات روی فعالیت­ها و اولویت­ها زندگیتان تأثیر خواهند گذاشت و آشکار خواهد بود چیزی که امروز بسیار مهم است روز دیگر بی اهمیت جلوه خواهد کرد. دوباره تأکید می شود که فعالیت هایتان و کارهایی را که انجام می دهید مورد بررسی کنید و سپس اگر نیاز بود تغییرات لازم را ایجاد کنید. ممکن است این بدان معنا باشد که نقشه های کوتاه مدت خود را به صورت موقت تغییر می دهید, ولی اهداف بلند مدت خود را نهادینه می کنید.

در حالی که درباره­ی اولویت هایتان می اندیشید. همچنین به این موضوع فکر می کنید که چه کسی و چگونه زندگیتان شادی خواهد آورد. شما دربازه­ی روابط موجود با خانواده, همسر و حتی همکارانتان فکر می کنید.

از آنجایی که شما فرد آگاهی هستید, اغلب بین اطرافیانتان تنها شخصی هستید که ایده های شگفت انگیز دارید و پیشنهاد مسائل جدید را می دهید, برای شما به عنوان متولد برج جوزا این امر طبیعی است. همچنین اگر به مسائلی که اطرافیانتان مطرح می کنند گوش کنید آن ها به نظرتان احمقانه خواهد آمد. اما بیشتر از راه های غیر معمول از آن­ها نکاتی را خواهید آموخت. در برخی موارد تصمیم می گیرید که برای حل مسائل با یکدیگر کار کنید.

علاوه بر این تغییرات, در سال 94 فرایند تصمیم گیری و مذاکرات, شما را با مکا­ن­ها, ایده ها و افراد جدید آشنا و افق دیدتان را گسترده تر خواهد کرد.

برچسب ها: سنگ مروارید, سنگ ماه خرداد

چاپ

You have no rights to post comments