ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور*
به یادآوری

ساخت حساب کاربری

پر کردن کلیه قسمت های (*) الزامی می باشد
نام *
نام کاربری *
رمز عبور*
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *
Reload Captcha

سنگ ماه تولد تیر

Cancer : سنگ ماه تولد تیر

سنگ-ماه-تیر

Ruby

یاقوت

Cancer

سرطان ( خرچنگ)

31 خرداد تا 29 تیر  

(21 June – 21 July)

عنصر: آب       سیاره حاکم: ماه

گل: لارکس پر  رنگ: بنفش, شیری, خردلی, زرشکی روشن

اعداد شانس: 3و 8      روز شانس: جمعه

سنگ‌ متولدین‌ تیرماه‌ ، یاقوت‌ قرمز(RUBY) است. رنگ‌ قرمز یاقوت‌ سمبل‌ عشق، میهن ‌پرستی‌ و خشم‌، و رنگ‌ مورد علاقه‌ كودكانِ پرخاشگر است. این‌ سنگ‌ در اروپا در اواخر قرون‌ وسطی ، سنگ‌ مورد علاقه‌ كشیشان‌ بود؛ آن‌ را روی‌ انگشتر می ‌گذاشتند و می‌ گفتند از بهشت‌ آمده‌ است. «یاقوت» بین‌ سنگ‌های‌ قرمز بیشترین‌ خواهان‌ را دارد و با ارزش‌ ترین‌ است. پس‌ از الماس، یاقوت‌ قرمز سخت‌ ترین‌ كانی‌ محسوب‌ می‌شود و در سایزهای‌ بالاتر از پنج‌ قیراط ، از الماس‌ با ارزش‌ تر است. در میان‌ جواهرات‌ به‌ «سلطان‌ سنگ‌ها» شهرت‌ دارد.

عشق و روابط عاطفی

شما به دیگران اهمیت زیادی می دهید و برایشان دلسوزی می کنید ولی آن­ها نیز متقابلا به فکر شما هستند. ممکن است برخی افراد شما را آزرده خاط کنند, اما نگران نباشید؛ به زودی متوجه قصور خود می­شوند و عذر خواهی خواهند کرد و از تغییراتی که در زندگیتان به وجود می آید سود فراوان خواهید برد.

کار و مسائل مالی

زندگی پر از فرصت های هیجان انگیز است. به این ترتیب شما از اواسط سال 94 به بررسی موقعیت خود خواهید پرداخت. انتخاب­های عاقلانه و منطقی داشته باشید تا از آن­ها سود ببرید. به طور کلی سال 94 سال پر سودی بر اینکه تغییرات را بپذیرد.

وضعیت سلامتی

شما نمی توانید با تغییرات مداوم ه اضافه­ی برنامه­های پر مشغله از خود نگهداری کنید. اگرچه ممکن است تعهد اجرای برنامه­های اساسی شما را تا اواخر سال به تأخیر بیندازد. ولی به یاد داشته باشید که پیشرفت ساده در زندگی شگفت انگیز خواهد بود.

مشتری 5 تیر سال به سمت برج سرطان حرکت کرد و تا 25 تیر 94 در انجا خواهد ماند. به این تربیت ممکن است که بارها درباره­ی ایده­ها جدید که نتایج جذاب داشته­اند و تغییرات زیادی را به وجود آورده اند, شنیده باشید.

اما سیاره­ی مشتری تنها مربوط به تغییرات نیست, بلکه به تغییرات چشم انداز و مواجه شدن با شرایط جدید نیز مرتبط است.

این همان چیزی است که دقیقا سیاره­ی فرصت­ها و ایده­ها به ارمغان می آورد؛ البته این چرخه از سال 93 آغاز شده است. در واقع سیاره,ی مشتری یا پلوتون که سیاره­ی حقیقت و همچنین تلاش و کوشش است تقابل دارد. بنابراین شما در زندگی شخصی و حتی روابط نزدیک با دوستانتان در شهریور 93 تغییراتی را تجربه کرده­اید و چون این تغییرات در چهار ماه اول سال 2015 نیز تکرار خواهند شد. متولدین عاقلِ برج سرطان برای تغییرات بیشتر, از جمله تغییرات اخلال گرانه آماده خواهند. شیوه­ی روبه رو شدن با تمام این تغییرات این است که متوجه باشید؛ اغلب آن­ها مانند جابه جایی از یک مکان به مکان دیگر است. این گونه از تغییرات نیز اخلال گرانه هستند, اما زمانی که رخ می دهند, می دانید که در جهت بهبود شرایط انجام می شوند. ممکن است که تا پایان ماه خرداد سال 94 از مزایای موجود در این تغییرات آگاه نباشید, ولی با این حال باید بین آنچه که سبب مصلحت شما و آنچه که لازمه­ی زندگیتان است, تعادل برقرار کنید.

با این حال چون از سوی سیاره­ی ماه اداره می شوید, از جذر و مد احساسات که ناشی از اطرفتان است به خوبی آگاه هستید. 25 تیر 94 سیاره­ی مشتری به همراه مسائل عملی و مالی به سمت برج شما حرکت می کند و تا اواسط به سمت برج شما حرکت می کند و تا اواسط سال 94 در آنجا باقی خواهد ماند. بی شک این موضوعات به شدت ذهن شما را مشغول خواهد کرد تا بین ثبات و لذت های زندگی تعادل برقرار کنید, البته شایان یادآوری است که این شرایط نه تنها نوعی چالش برای شما, بلکه برای عموم مردم محسوب می شود. در ضمن به خاطر داشته باشید که طی سال

94 برخی از این تغییرات شما را به سوی تجارب راهی برایت های غیر قابل پیش بینی فراهم می کنند.

در آخر فراموش نکنید که این تغییرات هیجان انگیز, ولی اخلالگرانه می توانند به مصلحت شما باشند, به مناطق نا آشنا سفر کنید و یا افراد ناشناس به گفت و گو بنشینید, زیرا در سال 94 فصت های قطعی برایتان به وجود خواهد آمد.

برچسب ها: سنگ یاقوت سرخ, سنگ ماه تیر

چاپ

You have no rights to post comments