ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور*
به یادآوری

ساخت حساب کاربری

پر کردن کلیه قسمت های (*) الزامی می باشد
نام *
نام کاربری *
رمز عبور*
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *
Reload Captcha

سنگ ماه تولد مرداد

Leo : سنگ ماه تولد مرداد

 سنگ-ماه-مرداد

Peridot

پریدوت

Leo

اسد (شیر)

31 تیر تا 30 مرداد

(22 july – 21 August)

عنصر: آتش     سیاره حاکم: خورشید

گل: زنبق, گلایل                 رنگ: طلایی و طیف رنگ های سرخ

اعداد شانس: 5و 9                   روز شانس: یکشنبه

پریدوت‌ (PERIDOT) گوهر زیبایی‌ است‌ كه‌ هم‌ جواهر فروشان‌ و هم‌ مردم‌ عادی‌ كمتر درباره ی آن‌ اطلاعات‌ دارند. این‌ گوهر زیبا كه‌ نام‌ آن‌ از زبان‌ یونانی‌ سرچشمه‌ گرفته‌ و معنی‌ و مفهوم‌ خاصی‌ ندارد به‌ رنگ‌ سبز زیتونی‌ و شفاف‌ است‌ و درخششی‌ روغنی‌ و شیشه ‌ای‌ دارد.

 عشق و روابط عاطفی

پس از یک دوره­ی طولانی مدت از ثبات, شما برای برخی از هیجانات بسیار مشتاق هستید. برخی از تغییرات اساسی را حتی اگر از هم گسیخته به نظر می رسند بپذیرید. با صبوری متوجه خواهید شد که اتفاقات خوب آهسته آهسته رخ خواهند داد. همچنین آماده­ی تغییرات گسترده در سال 93 باشید.

کار و مسائل مالی

اگر می خواهید به هدفتان برسید, باید خواستن, حس کنجکاوی, تجربه و فعالیت های شخصی را به کار بگیرید تا به اهداف بزرگی که در سر دارید دست یابید.

وضعیت سلامتی

متولیدن برج اسد به رزیم غذایی و ورزش با حداقل به تناسب اندام علاقه­ی فراوانی دارند. ولی آسوده خاطر بودن و آرامش موضوع دیگری است.راه حل امسال این است که اطمینان پیدا کنید تفکرهای گاه و بی گاه بخشی از زندگی شما است

شرایط به شما خواهد آموخت که به مسائل و ایده های مختلف و تغییرات احتمالی توجه کنید. مریخ سیاره ی انرژی است در بخشی از نمودار شما که با ارتباطات و ایده های جدید مرتبط است قرار دارد و بدین ترتیب متوجه خواهد شد که سما در موقعیتی قرار دارید که مستلزم گفت و گو با دیگران است. بیشتر اوقات ممکن است که موضوعات به نظر شما کم ارزش به نظر برسند، ولی در پایان بسیار پر اهمیت جلوه خواهند کرد، بنابراین با بی توجهی از مسائل عبور نکنید. علاوه بر این، سیاره ی مشتری نیز در نیمه ی نخست سال در بخشی از نمودار شما قرار گرفته و شما باید صبور باشید و متوجه باشید که برخی چیزها زمان بر هستند و ممکن است نیاز به یک دیدگاه تازه داشته باشد. سیاره مشتری در 25 تیر به سمت برج اسد حرکت می کند و بدین ترتیب متوجه خواهید شد آنچه را که می خواستید انجام دهید تغییر کرده است، این امر بخاطر فرآیند جست و جو و بررسی است. همچنین می تواند به این معنی باشد که نسبت به مسائل مهم و متنوع زندگی خود دوباره بیندیشند. شما به عنوان فردی که در برج اشد متولد شده اید ممکن است فکر کنید درباره ی خود همه چیز را می دانید، ولی با دنیای اطرافتان که مرتب در حال تغییر است و ایده ها و فعالیت های جدیدی که به ذهنتان خطور می کند این احتمال وجود دارد که افق دید خود را گسترش دهید. موقعیتی که در یک لحظه ممکن است برای شما کسل کننده به نظر برسد، می تواند برای دیگری فرصت خوبی به وجود بیاورد. بنابراین سعی کنید فرصت ها را از دست ندهید، بلکه هر آنچه که به سویتان می آید با دقت بررسی کنید. شاید ایده ها و پیشنهاداتی که بی اهمیت به نظر می رسند شما را به سمت و سوی موفقیت بزرگی سوق دهند. این موضوع همچنین در خصوص کسانی که در ارتباط با شما هستند نیز صدق می کند. وقتی که راهی وجود ندارد، یعنی اینکه باید در زندگیتان تغییرات اساسی صورت بپذیرد.

اگر یک موضوع وجود داشته باشد که شما باید طی سال 94 به ذهن خود بسپارید، صبر و شکیبایی است. اگر کنجکاو باشید این حس شما را به سوی ایده های جدید سوق خواهد داد و به این ترتیب صبوری در این باره بسیار کارساز خواهد بود. ممکن است در فرایند جست و جو به خاطر اینکه مدت زمان طولانی با دیگران صرف کرده اید آزرده خاطر شوید، ولی به دلیل همکاری با آن ها لذت ببرید و روابط نزدیک خود را حفظ کنید، زیرا چیزهایی که از اطرفیان خود می آموزید سبب تغییر شکل زندگیتان خواهد شد.

برچسب ها: سنگ ماه مرداد, سنگ پریدوت

چاپ

You have no rights to post comments