ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور*
به یادآوری

ساخت حساب کاربری

پر کردن کلیه قسمت های (*) الزامی می باشد
نام *
نام کاربری *
رمز عبور*
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *
Reload Captcha

سنگ ماه تولد شهریور

Virgo : سنگ ماه تولد شهریور

سنگ-متولد-شهریور

Sapphire

یاقوت کبود

سنبله (دوشیزه_ خوشه)

Virgo

31 مرداد تا 30 شهریور

(22 Augst – 21September)

عنصر: خاک             سیاره حاکم: عطارد

گل: مینا             رنگ: رنگ های طبیعی و گرم

اعداد شانس: 4و8     روز شانس: چهارشنبه

گوهری‌ به‌ رنگ‌ آبی‌ روشن‌ تا تیره ؛ و سمبل‌ صلح‌ و رنگ‌ تسكین ‌دهنده‌ و نوازشگر چشم. یاقوت‌ كبود یا سفیر (SAPPHIRE) سمبل‌ واقعیت، وفاداری، عقل‌ و تفكر است چنانكه‌ گاه‌ آن‌ را «سنگ‌ خردمندان» نیز می‌ نامند. در قرن‌ نوزدهم‌ جواهر شناسان‌ متوجه‌ شدند كه‌ یاقوت‌ كبود از خانواده‌ كروندوم‌ و عنصر رنگ‌ در آن‌ آهن‌ و تیتانیوم‌ است.

عشق و روابط عاطفی

آشکارا ترجیح میدهید که زندگی روبه راه باشد, اما این حقیقت که تقسیم شادی با دیگران می تواند موقعیت آرام تری را برای شما فراهم کند. ایده­ی شما را تغییر می دهد. این رفتار سبب بهتر شدن روابط شما با اعضای خانواده, به ویژه معشوفتان خواهد شد.

کار و مسائل مالی

اتفاقاتی که طی نیمه­ی نخست سال رخ می دهند شما را وادار می دارند که چگونه عاقلانه زمان و پول خود را صرف کنید یا اینکه برای سود بردن بیشتر چه کاری باید انجام دهید در حالی که پاسخ به این پرسش فوری است. اماگاهی باید به طور عمیق به آن فکر کرد.

وضعیت سلامتی

تغییرات در کار, سبک زندگی و حتی تعطیلات شما را ترغیب می کند که عادت غذایی و شیوه مواظبت از خود را تغییر دهید. ابتدا ممکن است شکایت کنید. اما به زودی به آن عادت خواهید کرد به طور کلی تغییرات برای شما هیجان انگیز خواهد بود. امسال برای شما سال یادگیری است, ولی دوباره ممکن است به عنوان کسی که متولدبرج سنبله است و از سوی خورشید هدایت می شود گمان کنید که این همان چیزی است که به طور طبیعی انجام می دهید, اما این شیوه ی یادگیری شامل گام نهادن به قلمروهای ناشناس و انجام دادن کارهایی است که بسیار از آن متنفر هستید. متولدین برج سنبله افرادی کمال طلب هستند و تمایل ندارند خود را در موقعیتی که از ان شناختی ندارند قرار دهند. همچنین اگر تشخیص دهید که باید با مسائل نا آشنا مواجه شوید. با خود می اندیشید که موضوع مهمی است که باید تغییرات را بپذیرید. در واقع این همان چیزی است که یاد می گیرید, اینکه چه چیزی را باید بیاموزید. فرایند چرخه­ی تنزل سیاره­ی عطارد که شما زیر نفوذ آن قرار دارید. تنها درباره­ی خطاهای جزئی نیست. بلکه درباره­ی موضوع سال, یعنی نگاه کردن به جهان از دیدگاه جدید و گسترش افق دید است. شما می توانید به اشتباهات خود به عنوادن فرصت نگاه کنید تا این فرایند را بیاموزید و از آن لذت ببرید. طی نیمه­ی نخست سال, تأکید بسیار زیادی بر آنچه که چه کسی یا چه چیزی مورد توجه شماست. وجود دارد. یا قرار گرفتن سیاره­ی بهرام در نمودار شما تا پایان مرداد شما به اینکه زمانتان را با چه کسی صرف کنید می اندیشید. این گفت و گو­ها به شما کمک خواهد کرد که تصمیم خود را درباره­ی تغییرات قطعی در زندگی بگیرید.

امسال سالی است که شما به زندگی و شرایط آن فکر خواهید کرد. اما این بدان معنا نیست که لازم باشد تا تغییرات جدی در زندگی داشته باشید. وقتی بحث اتحاد مطرح می شود, شما به اطرافیان نزدیک تر می شوید, زیرا برای شما بسیار مهم است که درباره­ی تغییراتی که در زندگی خود و اطرافیانتان رخ می دهد گفت و گو کنید. در واقع این گفت و گو­ها شانس نزدیک تر شدن شما به افراد معینی را که پیش از این با آن­ها رابطه نداشته اید فراهم می کند. این کار را انجام می دهید و به این ترتیب بیش از آنچه پیش بینی می کردید از دیگران و همراهی با آن­ها خواهید آموخت. به سال 94 به عنوان سال جست و جو و کاووش بنگرید؛ سالی که اکتاشافات شما را به سوی شادی­های امسال و سال های پیش رو سوق خواهد داد و از هر روز این سال لذت خواهید برد.

برچسب ها: سنگ یاقوت کبود, سنگ ماه شهریور

چاپ

You have no rights to post comments