ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور*
به یادآوری

ساخت حساب کاربری

پر کردن کلیه قسمت های (*) الزامی می باشد
نام *
نام کاربری *
رمز عبور*
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *
Reload Captcha

سنگ ماه تولد مهر

Libra : سنگ ماه تولد مهر

سنگ-متولد-مهر

Opal

اوپال

میزان (ترازو)

Libra

31 شهریور تا 30 مهر

(22September – 21 October)

عنصر: باد               سیاره حاکم: ونوس

گل: همیشه بهار            رنگ: آبی طاووسی

اعداد شانس: 9و6          روز شانس: جمعه

اوپال‌ (OPAL) را در مشرق ‌زمین‌ سمبل‌ وفاداری‌ و امید می‌ شناسند و استفاده‌ از آن‌ به‌ فرد حالتی‌ از تقدس‌ می‌ دهد. عرب‌ها اعتقاد دارند این‌ سنگ‌ از بهشت‌ روی‌ زمین‌ افتاده‌؛ و ظاهراً حالت‌ نورانی‌ آن‌ باعث‌ به ‌وجود آمدن‌ این‌ باور شده‌ است.

 عشق و روابط عاطفی

شما در روابط عشقی, دوستانه و تجاری خود هماهنگی ایجاد می کنید. در سال 94 دچار سردرگمی و تغییرات ناگهانی خواهید شد. صحبت های رُک و صادقانه برای شما معجزه بخش خواهد بود.

کار و مسائل مالی

سال گذشته متوجه شدید که چگونه از دارایی های خود استفاده کنید. امسال شما پی خواهید برد که چه چیزی برای کاری که انجام می دهید مناسب و عادلانه است.

وضعیت سلامتی

روبه رو شدن با تغییرات فراوان آسان نیست. سعی کنید امسال بیشتر از خود مراقبت کنید. به عنوان متولد برج میزان, شما تلاش زیادی برای ایجاد هماهنگی در زندگی خود می کنید و از سوی سیاره­ی هماهنگی ها, یعنی ونوس حکمرانی می شوید. این مسئله در روابط شما نیز بسیار تأثیر گذار است. در طول سال 94 هارمونی مد نظر شما دچار تغییر و رشدخواهد شد. اگر دوست دارید این قضیه را کامل درک کنید به این مثال توجه کنید, مثلا به مسافرت می روید به مقصد می رسید چمدان های خود را باز می کنید, با محیط آشنا می شوید و مقصد دیگری را انتخاب می کنید و نظم و ترتیب خاص برنامه­ی خود را نیز به همراه دارید.

این همان ماجرایی است که شما در سال 94 می توانید انتظار داشته باشید. نظم و ترتیب از اصلی ترین نمدهای هر مسافرتی است, ولی همگان می دانند که احتمال اینکه برنامه های در سفر مطابق میل ما نباشد بسیار زیاد است. ممکن است گاهی اوقات تصور کنید که زود قضاوت کرده­اید یا دچار اشتباه شده­اید, ولی حقیقت این است که با قرار گرفتن مریخ سیاره­ی انرژی در نشان شما تا اواسط سال باید توقع پرسش­ها زیاد و کشف و جست و جوهای فراوان را داشته باشید.

مارس, همچنین اورانوس سیاره­ی نو آوری را دو بار در سوم اردیبهشت و چهارم تیر تحت تأثیر قرار می دهد. اورانوس سیاره­ی تأثیر قرار می دهد. اورانوس سیاره­ی تأثیرات انقلابی نیز محسوب می شود. این تغییرات سبب می شود تا شما به چیزهای ثابتی که همیشه در زندگی شما وجود داشت از زاویه­ی دیگری بنگرید.

همچنین است خوب است بدانید که گرفتگی های خورشید و ماه در سال 94, به ویزه ماه گرفتگی 36 فروردین شاخص­های اقتصادی در زندگی شما را تحت تأثیر قرار می دهد. ممکن است در اردیبهشت و مهر اتفاقاتی رخ دهند که شما را به تفکر دوباره وادار کنند. این مسئله ممکن است مگران کننده به ظر بگیرید. شما همیشه شرایط افراد نزدیک به خود را در نظر می گیرید, تصمیمات شما روز دیگران تأثیر گذار است و شما همیشه نسبت به حمایت از اطرافیان آگاه هستید.

در نیمه­ی نخست سال به ویزه تا اواخر مرداد ماه شما در موقعیتی قرار می گیرید که عادی نیست و ممکن است تحمل این شرایط راحت نباشد.

وقفه­ی طولانی مریخ بر روی نشان شما سبب می شود, تقریبا در این شش ماه چیزهای بسیار مهمی را فرا بگیرید؛ چیزهای که نه تنها بسیار مهم هستند, بلکه طرز فکر شما را دگرگون خواهند کرد و تغییرات سبب نگرانی اطرافیان از آنچه شما به آن دست پیدا خواهید کرد بسیار خوشحال خواهند شد صحبت با اطرافیان نه تنها سبب پیشرفت شما خواهد شد, بلکه شما را به آن­ها نزدیک تر خواهد کرد.

خلاصه اینکه سال 94 سال رشد و ارتقای شخصیتی همراه با اکتشاف و جست وجو برای شما خواهد بود.

برچسب ها: سنگ اوپال, سنگ ماه مهر

چاپ

You have no rights to post comments