ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور*
به یادآوری

ساخت حساب کاربری

پر کردن کلیه قسمت های (*) الزامی می باشد
نام *
نام کاربری *
رمز عبور*
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *
Reload Captcha

سنگ ماه تولد آبان

Scorpio : سنگ ماه تولد آبان

سنگ-ماه-آبان

Citrin

سترین

Scorpio

عقرب (کژدم)

1 آبان ا 29 آبان

(22 Octobrt – 21 Novamber)

عنصر: آب          سیاره حاکم: مریخ

گل: داوودی          رنگ: رنگ های تیره طیف رنگ آبی, زرد و طلائی

اعدا شانس: 3و5           روز شانس: سه شنبه

 عشق و روابط عاطفی

شما در خصوص تغییرات زندگی خود نگران بودید. شرایطی که دیگران آنها را به وجود می آورند. حال متوجه شده اید که باید با دیگران فعالیت کنید. هر چه بیشتر درباره­ی مسائل مختلف صحبت کنید بیشتر یاد می گیرید و بیشتر نفع می برید.

کار و مسائل مالی

وقتی زمان کار و سرمایه گذاری می رسد تنها یک برنامه, کاربردی ندارد. هر چه منعطف تر باشید برای شما بهتر است. درباره ­ی چیزهایی که نگران کننده هستند بیشتر بدایند؛ زیرا هر چه بیشتر فرا بگیرید بهتر عمل می کنید.

وضعیت سلامتی

اخلال در برنامه های روزمره ی شما سبب نگرانی تان می شود. از آشفتگی و بی نظمی امسال به عنوان فرصتی برای شکستن عادت ها استفاده کنید.

این مسائل همه مربوط به زحل است. زحل از مهر ماه سال پیش در نشان شما قرار گرفته و تقریبا تا دی ماه 94 در آنجا باقی می ماند. همچنین در اواسط سال 94 و در دوره ای کوتاه دوباره به آنجا بر می گردد.

خورشید سیاره ای است که بیشتر به چیزهایی که نیاز داریم مرتبط است تا چیزهایی که نیاز داریم مرتبط است تا چیزهایی که می خواهیم انجام دهیم یا از انجام آن لذت می بریم. این مسئله ممکن است مقداری مبهم باشد. حقیقت این است که زمانی که خورشید در نقاطی خاص قرار می گیرد برنامه ها مطابق انتظار پیش نمی رود. ولی این تغییرات از آن هایی است که ناخواسته هستند و بیشتر آن ها پر ثمر خواهند بود. اتفاقات غیر منتظره ای رخ می دهند که سود مندی آن ها از مسائل برنامه ریری شده هم بیشتر است. به عنوان متولد برج عقرب شما همیشه در پی درک مسائل حاشیه ی خود هستید. با این حال شما فردی محتاط نیز هستید و تا دربار ی مسئله ای مطمئن نشوید به آن وارد نمی شوید, با اینکه ذهن کنجکاو, بسیار ارزشمند و مفید است مطمئن شوید تا تمام جنبه های هر کار را در نظر نگرفته اید به آن وارد نشوید.همان طور که در سال 92 یاد گرفتید همیشه مسائل آن طور که می خواهید پیش نمی رود. با نگاه به گذشته در می بابید که بسیاری از مسائل, بسیار پر منفعت تر از آنچه فکر می کرده اید, بوده اند.

زمانی که این مسائل ایجاد می شوند. ابتدا بسیار آزار دهنده به نر می رسند. ولی همان طور که متوجه شده اید این تنها یک دوره ی کوتاه است که سبب رشد و بهبود در شما مش یود و مسائل آزار دهنده پس از گذشت زمان به هیچ عنون مشکل قلمداد نمی شوند, بلکه به مسائلی هیجان انگیز تبدیل می شوند.

سیاره­ی مشتری که به خوش اقبالی و رشد شناخته می شود و دوبار نشان شما را تحت تأثیر قرار می دهد و شانس های غیر قابل انتظار و بخت خوب را برای شما به ارمغان می آورد. با این حال انعطاف پذیری ذر برابر مسائلی هستند که شما باید آن ها را فرا بگیرید. این قصه سبب تأثیر بر دنیای شما, ساختار زندگی و روابطتان با دیگران می شود.

همچنین امسال شما با وظایف و مسئولیت های مختلف روله رو می شوید که در ابتدا از انجام آن ها خوشحال نخواهید بود. این بدان معناست که باید آن ها را تحمل کرده و در مقابل آن ها مقاومت کنید. برخی از آن ها از نظر شما غیر عادلانه و ناپسند است و شما را به چالش ها شما را محکم تر کرده, به رشد شخصیتی شما کمک می کنند و فرصت های بسیار خوبی هستند تا شما را در مقابل مشکلات بسنجند.

برچسب ها: سنگ سیترین, سنگ ماه آبان

چاپ

You have no rights to post comments