ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور*
به یادآوری

ساخت حساب کاربری

پر کردن کلیه قسمت های (*) الزامی می باشد
نام *
نام کاربری *
رمز عبور*
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *
Reload Captcha

سنگ ماه تولد آذر

Turquise : سنگ متولد ماه آذر

سنگ-ماه-آذر

Turquise

فیروزه

Sagittarius

قوس (کمان)

30 آبان تا 29 آذر

(22 Novamber – 21 December)

عنصر: آتش           سیاره حاکم: مشتری

گل: نرگس         رنگ: سرخ, کرم, زرئ

اعدا شانس: 9           روز شانس: پنجشنبه

تاریخچه‌ كشف‌ معادن‌ فیروزه‌(TURQUOISE) در ایران‌ به‌ حدود هفت‌هزار سال‌ پیش‌ می‌ رسد. اصولاً در قدیم‌ از سنگ‌هایی‌ كه‌ یافت‌ می‌ شد به‌ عنوان‌ طلسم‌ و بیشتر در مراسم‌ مذهبی‌ استفاده‌ می‌ كردند. در عهد باستان، دو سنگ‌ فیروزه‌ و لاجورد بسیار قیمتی‌ و مهم‌ به‌ شمار می ‌رفتند؛ چنان‌ كه‌ هنگام‌ تقسیم‌ غنایم‌ نسبت‌ به‌ طلا در اولویت‌ قرار می ‌گرفتند؛ و همواره‌ جزو ذخایر با ارزش‌ و مهم‌ پادشاهان‌ بوده‌اند.

 عشق و روابط عاطفی

در زمینه های مختلف شخصی و حرفه ای شما ارتباط نزدیکی با دیگران دارید ولی چون وظایف بسیاری را بر عهده دارید نمی توانید به افراد رسیدگی کنید. زمان بیشتری را برای بزرگ کردن حلقه ی دوستان خود در نظر بگیرید.

کار و مسائل مالی

اگر قبلا مسائل مالی را کم اهمیت می دانستید. باید نظر خود را عوض کنید. هدف مشخصی را در نظر بگیرید و به دنبال راهنمایی باشید. این نکته سبب ایجاد تفاوتی بزرگ خواهد شد.

وضعیت سلامتی

زمانی که آرام هستید متوجه سلامتی خود هستید ولی زمانی که به مسائل دیگر فکر می کنید فراموش می کنید تا بیشتر به خود برسید سعی کنید تا بیشتر زمانی را برای بیرون رفتن با دوستان و صرف وعده های غذایی مناسب در نظر بگیرید. در حالی که دیگران بر اینکه شرایط په نفعی برای آن ها دارد تمرکز دارند. شما مدام در حال جست و جو و فکر درباره ی دیگران هستید دیدگاه باز و روشن شما درباره­ی زندگی در طول سالیان برای شما سودمند بوده است. ولی حالا تصور می کنید که این طرز فکر مانند گذشته برای شما سودمند نیست.

این به معنی تغییر شانس و اقبال شما نیست, بلکه بدین معناست که سرنوشت مسیر دیگری را برای شما رقم زده است؛ یعنی شما باید به زندگی و کار, نگاهی جدیدتر داشته باشید. ممکن است شانس های خوبی در 94 برای شما پیش آمده باشد سال 94 این موقعیت ها برای شما ادامه پیدا می کنند. اتفاقاتی که برای به سمت نگرشی جدید هدایت می کند و سبب می شود تا بیش از آنچه که در قبل کار می کردید تلاش و فعالیت داشته باشید.

با این حال تحت تأثیر قرار گرفتن پلوتو سیاره­ی صداقت, قدرت و تغییر از سوی مشتری سبب می شود تا رویکرد سابق خود را تحت بازبینی قرار دهید. به طور قطع همه چیز سخت و مشکل نخواهند بود, بلکه مشتری تأثیرات چشمگیری را روی خورشید می گذارد که سبب ایجاد دوره های دوست داشتنی و لحظات نابی برای شما خواهند شد. شما با ایده ها و شانس های فوق العاده روبه رو خواهید شد, اما لازم است تا آن ها را به خوبی مدیریت یا شاید کاری را انجام دهید که با شخصیت شما سازگاری ندارد. ممکن است در این حین از کمک و حمایت افراد دیگر نیز استفاده کنید تا شرایط را تحت کنترل خود در آورید. چون کارها و افکار شما به سرعت شکل می گیرد, گاهی از تجربیات و غریزه ی خود برای تصمیم گیری استفاده می کنید. با این حال در ماه های فروردین و مهر تغییر شرایطی که با آن روبه رو هستید متحمل است و شاید حس کنید که باید سبک زندگی خود را اندکی تغییر دهید. نکته ی مهم دیگری که باید در زهن داشته باشید این است که باید در امور مختلف بسیار محتاط تر از قبل برخورد کنید و کاملا مراقب اوضاع و شرایط باشید. آرام باشید و کاراها را به اهستگی انجام دهید. این مسئله با شخصیت شما سازگاری ندارد. ولی باید سعی کنید که ان را انجام دهید.

با اینکه ممکن است چالشی جدی را تحمل کنید, اما این مسئله شما را برای دوره ی ورود مریخ به نشان شما در دی ما اماده می کند. این حضور مریخ تقریبا طولانی خواهد بود و تا سال 96 ادامه خواهد داشت. در طول این مدت شما متوجه خواهید شد که تلاش ها و طحمتتان بی ثمر نموده است. مهارت دیگری که باید یاد بگیرید و آن را به عنوان وظیفه­ی خود قلمداد کنید این است که شرایط که دارید استفاده کنید و از ان لذت ببرید.برای مثال می توانید کارهایی را که در گذشته از ان ها لذت می بردید. اما شرایط شما را وادار به ترک ان ها کرد, دوباره از سر بگیرید. ملاقات با افراد جدید نیز می تواند برای شما لذت بخش باشد.

به هر حال سال 94 زندگی سرشار از خوش اقبالی در انتظار شماست. از زمان خود برای بهرمندی از لذت ها استفاده کنید.

برچسب ها: سنگ فیروزه, سنگ ماه آذر

چاپ

You have no rights to post comments