ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور*
به یادآوری

ساخت حساب کاربری

پر کردن کلیه قسمت های (*) الزامی می باشد
نام *
نام کاربری *
رمز عبور*
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *
Reload Captcha

سنگ ماه تولد بهمن

Aquarius : سنگ متولد ماه بهمن

Amathyst

آماتیس

Aquarius

دلو (آبریز)

30 دی تا 29 بهمن

(20 January – 18 february)

عنصر: باد           سیاره حاکم: زحل

گل: بنفشه         رنگ: طیف رنگ های تند

اعدا شانس: 8و4 روز شانس: چهارشنبه

آماتیست، سنگ کریستالی بنفشی است که به اضطراب پایان می دهد سنگ متولدین بهمن ماه میباشد. این سنگ ضد اضطراب و کابوس است و برای کسانی که بدخواب هستند یا مدام کابوس می بینند توصیه شده است. تجربه نشان داده است که افراد مضطرب وقتی آماتیست همراه خود دارند به آرامش می رسند. اَمتیست (AMETHYST) نوعی‌ کریستال‌ کوارتز به‌ رنگ‌ بنفش‌ است؛ و در گروه‌ کوارتز گرانبهاترین‌ سنگ‌ محسوب‌ می‌ شود. کوارتز در گروه‌ اکسید سیلیس‌ قرار دارد. خود سنگ‌ کوارتز در طبیعت‌ به‌ رنگ‌های‌ گوناگون‌ یافت‌ می‌ شود که‌ هر کدام‌ به‌ نامی‌ معروف‌ است مثلاً دُر کوهی‌ (ROCK CRYSTAL) که‌ بی‌ رنگ‌ است‌ و در تمام‌ نقاط‌ جهان‌ معادن‌ متعددی‌ از آن‌ وجود دارد؛ از جمله‌ در ایران‌ که‌ این‌ نام‌ (دُر) همیشه‌ مترادف‌ با جواهر به‌ کار برده‌ می‌ شود و جایگاه‌ خاصی‌ دارد.

عشق و روابط عاطفی

فعالیت های شما چه برایشان برنامه ریزی کرده باشید, چه نکرده باشید ذهن شما را, به ویزه در نیمه ی نخست سال بسیار مشغول خواهد کرد. آن هایی که بیشتر به شما نزدیک هستند با این دوره آشنا هستند و شما را درک می کنند.

کار و مسائل مالی

با اینکه در کارتان موفق بوده اید, ولی لازم است تا تمرکز بیشتری را داشته باشید تا بتوانید زحماتتان را به ثمر برسانید و پول بیشتری به دست آوردید.

وضعیت سلامتی

وضعیت زندگیتان شکل مناسب تری به خود گرفته و می توانید بیشتر به فکر سلامتی خود باشید. از این فرصت استفاده کرده و به وضعیت سلامت خود رسیدگی بیشتری کنید. فعالیت هایی را تجربه خواهید کرد که شرایط جدیدی را برای شما ایجاد می کند و سبب پیدا شدن طرح هایی خواهد شد که شاید زیاد هم به آن علاقه ای نداشته باشید با کارهایی پیش آمده را با افرادی دیگر آشنا می کند که پیش از آن ها سر وکار نداشته اید. به عنوان فردی که متولد این ماه است, دارای حسی ماجراجو هستید, از تجربه ی نکات جدید لذت می برید و از دانستن اینکه دیگران به چه فکر می کنند خوشحال می شوید. این مسئله سبب می شود تا از زندگی لذت ببرید؛ لذتی که شاید دیگران آن را تجربه نکنند.

شما به راحتی افراد را ملاقات می کنید با آن ها صحبت می کنید و درباره شان بیشتر می دانید و آنچه که فکر می کنند و انجام می دهند برای شما جذاب است. با این حال از دی ماه 93 مریخ در موقعیتی قرار گرفته که سبب شده تا با افرادی ملاقات کنید که زیاد تمایل به دیدارشان ندارید و صحبت با آن ها برایتان راحت نیست. این شرایط برایشان در 93 نیز همین گونه بود و باید بدانید که در سال جدید (94) نیز به همین منوال است. مریخ را می توان سیاره ای نامید که برای شما سخت کوشی و تلاش را به همراه دارد و اجازه ی اینکه زود نتیجه ی اعمالتان را بگیرید به شما نمی دهد. شرایطی که این شیراه با خود به همراه دارد ممکن است برایتان منصفانه نباشد چالش های جدیدی برایتان ایجاد خواهد شد و سبب گسترش افق های دید شما خواهد شد. تمام آن ملاقات ها, تجربیات و فعالیت ها, پس از مدتی سودمند خواهند بود. در مرداد و شهریور سال جدید شرایط تغییر خواهد کرد. می توانید کارهایی را که زمانی به آن ها تمایل داشتید, ولی شرایط مطابق میل شما پیش نمی رفت انجام دهید و ملاقات هایتان با فراد لذت بخش تر خواهد شد.

در اواخر سال, دوره ی مورد علاقه ی شما به وجود می آید. دوره ای آغاز می شود که می توانید از آن لذت ببرید و به عبارتی دیگر می توانید در اواخر سال از تجربیات این دوران استفاده کنید. تنها کافی است تا آن دوره در برابر پیزهایی که شاید آن ها را دست نداشته باشید, مقاومت کنید.

برچسب ها: سنگ آماتیس, سنگ ماه بهمن

چاپ

You have no rights to post comments