ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور*
به یادآوری

ساخت حساب کاربری

پر کردن کلیه قسمت های (*) الزامی می باشد
نام *
نام کاربری *
رمز عبور*
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *
Reload Captcha

سنگ ماه تولد اسفند

Aquamarine : سنگ متولد ماه اسفند

سنگ-ماه-اسفند 

Aquamarine

آکومارین

حوت (ماهی)  Pisces

30 بهمن تا 28 اسفند              (20 February – 19 March)

عنصر: آب                                  سیاره حاکم: نپتون

گل: نرگس                                  اعداد شانس: 5 و 8

روز شانس: جمعه

این‌ سنگ‌ آكوامارین‌ (AQUAMARINE) نام‌ دارد و مخصوص‌ جنس‌ مؤنث‌ است. سیستم‌ ایمنی‌ و اعصاب‌ را تقویت‌ می ‌كند و باعث‌ آرامش‌ غدد می ‌شود.

 عشق و روابط عاطفی

زمانی که دیگران درباره تغییرات ناگهانی شکایت می­کنند، کاری انجام ندهید. ممکن است این مسئله عادی نباشد، ولی یادتان باشد آن­ها با شما سر این مسئله دعوا نمی­کنند، بلکه فقط غر می­زنند و ناراحت هستند.

کار و مسائل مالی

شرایط ناخواسته سبب شده تا برنامه­ریزی برای آینده سخت باشد. سعی کنید تا با دیگران متحد شوید و بر تاریکی­ها غلبه کنید. با این که ممکن است تعیین هدف ثمری نداشته باشد، ولی امری بسیار حیاتی است. سعی کنید بر افکارتان تمرکز کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید.

وضعیت سلامتی

احتمالاً زمان بسیاری را برای تفریح کردن و شرکت در مهمانی­ها خواهید داشت، ولی چون به شرکت زیاد در مهمانی­ها حساس هستید لازم است تا تعادل را با ورزش کردن و تغذیه­ی مناسب برقرار کنید. شما در تمام طول عمر خود همین گونه بوده­اید. برای مثال این قابلیت زمانی که می­خواهید درباره آینده­ی برنامه­ی خود یا ظرفیت­های آن صحبت کنید بیشتر نمود پیدا می­کند. به طور حتم متوجه شده­اید که در این مواقع می­توانید درک و تصور خوبی از آینده­ی برنامه­ی خود داشته باشید. ولی در سال جدید شاید قضیه مقداری متفاوت باشد و بیشتر بر بخش ملموس برنامه­ها تکیه کنید. احتمالاً تا اواسط سال جدید به این فکر می­کنید که چگونه از ظرفیت­های خود بهتر استفاده کنید و این مسئله برایتان به دغدغه­ای تبدیل خواهد شد که درباره­ی آن با دیگران مشورت خواهید کرد.

بسیار مهم است که بدانید زمانی که شما توانایی شناخت ظرفیتی را دارید بسیاری از افراد دیگر قادر به شناخت آن نیستند و زمانی که با افراد درباره­ی بعضی مسائل صحبت می­کنید کمتر می­توانید آن­ها را متقاعد کنید؛ چون چیزهایی که شما می­بینید، آن­ها نمی­بینند. در اواخر خرداد می­توانید که بر فعالیت­های جدید تمرکز کنید و قادر خواهید بود تا آن­چه را فراگرفته­اید به کار ببندید و با دیگران در زمینه­های مختلف همکاری کنید. امسال برای شما، سال تلاش و صبر است. کارهایی که مشهود و ملموس است و نیازی به بینش شما ندارد، بر نیمه­ی نخست سالِ جدیدِ شما چیره است و این بدان معناست که باید در برابر ایده­ها و فکرهایی که برای شما نیز بسیار جذاب است مقاومت و صبر داشته باشید. امکان دارد که بقیه متوجه این مسئله نباشند؛ شما باید با صبر و پشتکار آن­ها را متقاعد کنید.

با قرار گرفتن مشتری در نمودار شما، در دی ماه سال 94، شانس و خوشبختی، زندگی شما را تحت تأثیر خود قرار خواهد داد. این تنها درباره­ی جنبه­های ملموس و عملی زندگی نیست.

برچسب ها: سنگ آکوآمارین, سنگ ماه اسفند

چاپ

You have no rights to post comments