ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور*
به یادآوری

ساخت حساب کاربری

پر کردن کلیه قسمت های (*) الزامی می باشد
نام *
نام کاربری *
رمز عبور*
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *
Reload Captcha

فروش مجدد طلا محتاج قانون جدید

فروش مجدد طلا

اکثر علاقه مندان به خرید طلا و جواهر که به دلیل سرمایه گذاری اقتصادی یا تمایل فردی به استفاده از این زینت قیمتی در خرید طلا و جواهر درگیر شده­ اند با مشکلات خاص حرفه­ ای در فروش مجدد طلا مواجه بوده ­اند.

در واقع نبود قانونی که بتواند لااقل فراگیر بخش عمده­ای از راه حل­ های مشکلات فروش مجدد طلا باشد باعث شده که انواع کلاه برداری­ ها در این حیطه ممکن شود. به طوری که گاهی فروشندگان طلا و جواهر که در هنگام فروش مجدد طلا در نقش خریدار واقع می­شوند، نمی­توانند خود را از مظان اتهام­ های احتمالی که هرگز مرتکب نشده­اند،برهانند یا حتی خریداران اولیه در هنگام فروش مجدد با رندی­های خاص برخی از طلافروشان مواجه شوند که این موضوع می­تواند در انتخاب آنان تاثیرگذار باشد.

چاپ

زبان عشق در جواهرات

زبان عشق در جواهرات

بی ­شک، اگر سابقه تاریخی جواهرات را مورد بررسی قرار دهیم، شاهد این واقعیت خواهیم بود که در طول تاریخ جواهرات مشهورترین عاملی بوده­ اند که انسان­ها بدان وسیله عشق و محبت خود را نسبت به طرف مقابل ابراز می­ نموداند؛ وسیله­ ای که به خوبی نمایانگر عشق، عواطف و احساسات آنان باشد.

چاپ

رنگ ویتامین روح (قسمت دوم)

قلب­های گرانبها Precious Hearts

قلب سمبل روز دوستی، مهم­ترین نماد عشق و دوست داشتن است و چه چیزی بهتر از جشن گرفتن این روز، با قلبی از جنس فلزات گرانبها و جواهرات می­باشد؟ طرح قلب چه به صورت سنتی و چه در اشکال مهیج دارای زیبایی نمادینی است که بسیار فراتر از زیبایی ظاهری آن می­باشد. آنها به معنای واقعی قلب­های گرانبها هستند.

طرح قبل در جواهرات

چاپ

رنگ ویتامین روح

انتخاب رنگ نوعی سرگرمی است. هماهنگی در رنگ، مانند هماهنگی در نت­های موسیقی، می­تواند آهنگی گوش­نواز بیافریند. ترکیبی از رنگ­های مناسب می­تواند یک اثر نقاشی و یا حتی قطعه ی جواهری را دلنوازی کند. آشنا شدن با رنگ­هایی که در کنار هم متناسب به نظر می­رسند، نه تنها هنر، که علم است و از قوانین ویژه ای پیروی می­کند.

چاپ

مدرنیسم در جواهرسازی چگونه شکل گرفت؟

راهی به سوی مدرنیسم 

سال 2000 به عنوان هزاره سوم سالی جدید، قرنی جدید و هزاره‌ای جدید به حساب می‌آید و برگشتی تازه نسبت به دنیای جواهرات را می‌طلبد. از نظر تاریخ‌نویسان هنری، قرن 20 شاهد احوال عظیمی در درک و ساخت جواهرات بوده است و این ابداعات و تحولات رابطه نزدیکی با مد و سبک‌های خاص هنر جواهرسازی جواهرات دارد. «سرعت» در قرن بیستم چنان تمام اجزای جهان را تحت تأثیر قرار داد که اکنون می‌توان گفت: روند این تغییر و تحولات در طول قرن‌های گذشته بسیار کند بوده است.

چاپ