ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور*
به یادآوری

ساخت حساب کاربری

پر کردن کلیه قسمت های (*) الزامی می باشد
نام *
نام کاربری *
رمز عبور*
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *
Reload Captcha

هنر بازدید از نمایشگاه طلا و جواهرات

نمایشگاه طلا و جواهر 

دست نگه دارید !

برای تمام افرادی که در زمینه تجارت جواهرات و یا سنگ های قیمتی فعالیت دارند . نمایشگاه های تجاری از اهمیت ویژه ای برخور دارند. این نمایشگاه ها مناسبترین محل متمرکز برای خرید و تهیه مواد اولیه لازم به شمار می روند و همچنین منبع الهام جالبی برای طراحان جواهر و خریداران سنگ های قیمتی هستند. معمولا در چنین مراکزی به خاطر حضور فروشندگان و سازندگان متعدد ، شما قادر به مقایسه فوری بین قیمت ها و محصولات متعدد خواهید بود . ملاقات با مسئولین غرفه ها نیز موقعیتی مهم برای شما پدید می آورد تا بتوانید با همکاران خود در زمینه های مشترک ارتباط نزدیک برقرای کنید .

در این مدت کوتاه اما بسیار مفید می توان حداکثر استفاده را در وارد شدن به جهان جواهرات تجربه کرد. یک کارشناس برجسته برای بازدیدکنندگان از این نمایشگاه ها پیشنهادهای ساده ای می دهد . به خاطر داشته باشید که کفش های مناسب پیاده روی بپوشید و یک کیف بزرگ و جادار با خود حمل کنید . اگر مجوز « فروش مجدد » دارید حتما آن را به همراه ببرید ، زیرا در غیر این صورت نمی توانید از قسمت عمده فروشی خرید کنید ، در واقع، بدون این مجوز اجازه ورود به قسمت های ویژه عمده فروشی نمایشگاه را پیدا نخواهند کرد.

به خاطر داشته باشید که راهنمای نمایشگاه در دسترس همگان است و مجموعه کاملی از اطلاعات مربوط به نمایشگاه – فروشندگان – به ویژه فروشندگان و محصولات آنان ، نقشه ها ، نشانی غرفه ها و رستوران ها را به همراه دارد .

زمانی که وارد نمایشگاه می شوید با انبوهی از غرفه ها و میزهایی مواجه می شوید که لبریز از مقادیر هنگفتی از اقلام مورد نیاز شماست . اما دقیقا باید در همین موقعیت دست نگه دارید. حتی اگر وقت کمی داشته باشید. در چنین موقعیتی حتما باید یک ساعت وقت بگذارید و در طول این زمان تعیین شده تمام غرفه ها و اقلام موجود در نمایشگاه را مشاهده و بررسی نمایید. بهتر است بعد از بررسی کامل ، برای خرید تصمیم بگیرید.

اگر در فکر ساخت یک جواهر هستید، اکنون بهترین زمان است تا دوباره درباره طرحی که از قبل در ذهن خود داشته اید فکر کنید . از این فرصت برای سازماندهی افکارتان استفاده نمایید و طرح های موجود در ذهن تان را مجددا مورد بررسی قرار دهید . هنگام تماشا به ندای درونی خود گوش فرا دهید و اگر در غرفه ای کالای ممتاز و جالبی وجود دارد حتما خود را به مسئول آن غرفه معرفی نموده و کارت ویزیت خود را به او بدهید ، زیرا اگر در چنین زمانی ، مسئول غرفه ، فرصت کافی برای مذاکره با شما را نداشته باشد ، بعدها می توانید باهم تماس برقرار کنید و به روابط سودمند و دراز مدت تجاری بیندیشید.

شماره غرفه هایی را که اقلام مورد نظر خود را در آن جا مشاهده کرده اید و قیمت آن ها را یادداشت کنید .

درباره فصول چهار گانه سال و رنگ های مناسب هر فصل وقت و تفکر لازم را داشته باشید و همواره درصدد خرید اقلامی باشید که متناسب با طرح های رنگارنگ آینده است. این دوراندیشی ها بعدها به شما کمک خواهد کرد.

اگر شاهد محصولاتی بودید که شباهت زیادی به تولیدات شما دارد اکنون مناسب ترین زمان برای ایده گرفتن به منظور ایجاد تغییرات اساسی در محصولات خودتان است. فراموش نکنید که مطالعه مستمر سابقه تاریخی جواهرات بهترین منبع الهام برای ابداع و خلق آثار هنری جدید است.

توجه به ابزار آلات مخصوص در این حرفه نیز بسیار مفید است .

توصیح دیگر کارشناسان این است که حتما در جستجوی واحدهای نمایشگاهی باشید . این قسمت به دلیل عرضه نمایشی محصولات از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

آنچه که بیشتر از هر چیزی اهمیت دارد توجه به این نکته است که به محض بازگشت از نمایشگاه به محل اقامت خود ، همه اقلام خریداری شده را از شدت خوشحالی ، روی تخت یا میز خود نریزید و در میان آنها به جستجو نپردازید .

قبض های هر جنس را به خود آن و نخ هر مهره را به خودش و سنگ ها و حلقه های مربوط را به هم متصل کنید و هر جنس و قبض مربوط به آن را به داخل یک کیسه کوچک بیندازید.

توجه داشته باشید که در تمام مدت بازدید از نمایشگاه سرحال و شاداب باشید و با تمام وجود از بخش های دیدنی مهم و جالب نمایشگاه دیدن کنید.

برچسب ها: طلا, جواهر

چاپ

You have no rights to post comments