ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور*
به یادآوری

ساخت حساب کاربری

پر کردن کلیه قسمت های (*) الزامی می باشد
نام *
نام کاربری *
رمز عبور*
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *
Reload Captcha

تولید و اشتغال

آمریکا و طلا

طلا و کار در آمریکا

110 هزار نفر شاغل با 4/2 بیلیون دلار درآمد

روند رشد تولید:

در گذشته حدود 75 درصد از طلای مورد نیاز ایالات متحده آمریکا توسط کشورهای دیگر تأمین و به این کشور وارد می­­شد. اما از سال 1980 به بعد، تولید طلای سالانه­ ی این کشور به­ تدریج از یک میلیون به 11 میلیون انس افزایش یافت. آمریکایی­ ها این رشد تولید فرایند طلا را مدیون پیشرفت­های مهمی در زمینه­ های متعددی همچون کشف، بهره­برداری، استخراج و تکنولوژی­های مربوطه هستند. امروزه، ایالات متحده در زمره­ ی دومین تولید کننده­ ی طلا در سطح جهانی، علاوه­ بر تأمین بازار داخلی 36% تولید مازاد خود ار صادر می­نماید. چنین روند در سال گذشته منجر به 5/1 میلیون دلار تراز بازرگانی مثبت ملی شد.

چاپ

استراتژیک فروش

13 نکته استراتژیک فروش بهتر

استراتژیک فروش

هر مشتری با ورود به یک جواهر فروشی به دنبال یافتن دوستی در این تجارت است. مشتریان امروزی درصدد یافتن فروشنده­ای هستند که برای خریدهای آتی خود بتوانند به او اعتماد کنند و نظر خود را تأمین نمایند. فواید سرویس­ دهی به ویژه به مشتریان بسیار زیاد است که از آن جمله می­توان موارد ذیل را نام برد. تجارت شخصی، فروش کامل، تجارت­های دنباله­ دار و ارجاعی. در واقع سرویس­ دهی به مشتریان بر دو قسم است: گروهی به حداقل یعنی تنها گفتن یک متشکرم ساده که دعوتی است برای بازگشت مجدد و یا حداکثر یک یادداشت تشکرآمیز اکتفا می­کنند. گروهی دیگر اقدام به طرح برنامه­ای پویشگرایانه برای سرویس­ دهی به مشتریان خود می­پردازند تا آنان را راضی و شاد نمایند.

چاپ

با ارزش های طلایی

با ارزش ترین های طلایی

گران قیمت ترین سکه جهان

  • گران قیمت‌ترین سکه جهان 1815000 دلار ارزش دارد.

تنها دلار نقره باقیمانده از 15 دلار نقره مربوط به سال 1804، در حراجی در نیویورک به قیمت 1815000 به فروش رسید. این سکه دلار منحصر به فرد متعلق به بانکدار معروفی به

چاپ

19 راز مهم موفقیت پولدارترین مرد

19 Secret Of Success of the Richest man

19 راز موفقیعت بیل گیتس

معجزه نکردم

بیل گیتس وقتی فقط 20 سال داشت مدیر ماکروسافت شد. او در سی سالگی عنوان جوانترین میلیادر دنیا را به خود اختصاص داد و برای تکمیل رکوردهایش در 39 سالگی عنوان پولدارترین مرد روی کره‌ی زمین به او اختصاص یافت. بیل گیتس روزی مثل همه ما فقط یک انسان معمولی بود اما از استعدادی که داشت بهترین استفاده را برد وبا تلاش و سخت کوشی مایکروسافت را تأسیس کرد و حالا به تمام چیزهایی که در واقع لیاقت آنها را داشته مثل ثروت، قدرت، اعتبار و احترام رسیده است. اما حتی ثروتمندترین مرد دنیا هم برای رسیدن به این مرحله روزهای سختی را در زندگی گذرانده است؛ فکر می‌کنید او هرگز برای حفظ و توسعه شغل خود نجنگیده؟ تصور می‌کینید مادرزادی خوش‌شانس بوده و تمامی این استعدادها را در وجودش داشته است؟ البته که نه! بیل گیتس از سختی‌ها و تجارب زندگی درس گرفته و قادر به مقابله با آنها بوده است. همواره به خاطر داشته باشید که خواستن توانستن است و اگر او توانسته به چنین جایگاهی دست‌یابد پس شما هم می‌توانید. بیل گیتس اصول زیر را به عنوان رمز موفقیت خود معرفی کرده است.

چاپ

بازگشت رنگها

بازگشت رنگها

بازگشت رنگها

از زمانی که انسان به عنوان نیرومندترین عنصر تأثیر گذار بر توازن طبیعت دست به کار شد تا با نگاهی ساختار گرایانه تمامی جهان از پیش ساخته شده رنگارنگ را منطبق با ملزمات زندگی مکانیکی خود دوباره سازی کند، جلوه‌های بکر طبیعی جای خود را به دست ساخته‌های ناتورالیستی انسانهایی دادند که با حفظ این نکته که اولین برخورد بشر با هر وجود نوینی، بصری است از رنگ برای راهبردهای انگیزشی و حسی استفاده می‌کردند. بشر برای تثبیت حضور مقتدرانه‌اش در زمین تمامی عواملی را که به صور‌ت ذاتی در نظام و فضا سازیهای دست نخورده طبیعت، تعریف شده بودند دست مایه ساخته‌های خویش قرار داد تا سازمان خالی از خط کشیها و مرزبندیهای گذشته زمین را یادآوری کند.

چاپ